Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BIOGRAFSTOLAR alt. teaterstolar, 1-par, 1900-talets mitt, klädda i brunt sammetstyg, betsat trä, längd ca 110, rygghöjd ca 85 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, fläckar, repor, bristningar i tyg
768473
2020-05-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner