Optikerisntrument

Optikerisntrument
Optikerisntrument
Optikerisntrument
Optikerisntrument
Optikerisntrument
Optikerisntrument
Optikerisntrument
Optikerisntrument
Optikerisntrument
Optikerisntrument
Optikerisntrument
Optikerisntrument
Optikerisntrument
Optikerisntrument

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OPTIKERINSTRUMENT, 1900-talets första hälft, etuiet märkt "Kirurgiska instrument, Kifa, Stockholm", ett stort antal linser, etui i trä, nyckel finns

Etuiet med fläckar, stötmärken och slitage

768476

2020-05-09