Tandläkarstol 1900-talets mitt
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TANDLÄKARSTOL, 1900-talets mitt, fast stoppad rygg och sits i svart skinn, kromad stomme, armlän samt fotstöd av trä, ställbar, snurrbar, skyltmärkt "Osby Sjukvårdsprodukter AB", sitthöjd ca 49, bredd ca 55 cm, höjd ca 86 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage, repor, märken, ej funktionstestad
768484
2020-05-09