1311 - Dosor 2 st emalj 1700-tal

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DOSOR, 2 st., emalj, 1700-tal, rektangulära, polykrom dekor, den ena med reliefmönster, mässingsfattningar, längd 8-8,5 cm

sprickor lagningar slitage

768487

2020-08-23