Naturbord rot

Naturbord rot
Naturbord rot
Naturbord rot
Naturbord rot
Naturbord rot
Naturbord rot
Naturbord rot
Naturbord rot
Naturbord rot
Naturbord rot

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATURBORD, rot, 1900-talets andra hälft, 71x55, höjd ca 69, bredaste stället 80 cm

Smärre/obetydligt slitage

768489

2020-05-05