Stolar
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KAI LYNGFELDT LARSEN, stolar, 4 st, för Søren Willardsen Møbelfabrik, 1960-tal, stomme i massiv teak, stämpelmärkta undertill "Made in Denmark", höjd 75, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage kring stommar i form av mindre repor och stötmärken
768497
2020-05-09