Pierre Olofsson

Pierre Olofsson
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): "Volt 1948", blandteknik, akvarell och pastell på papper, skrapsignerad, bladmått ca 30x43 cm

768504

2020-05-06