Jan Naliwajko olja på duk

Jan Naliwajko olja på duk
Jan Naliwajko olja på duk
Jan Naliwajko olja på duk
Jan Naliwajko olja på duk
Jan Naliwajko olja på duk
Jan Naliwajko olja på duk

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN NALIWAJKO (1939-2017): Komposition, olja/blandteknik på duk, signerad J Naliwajko, daterad 66, ca 58x35 cm

768509

2020-05-09