Flakonger

Flakonger
Flakonger
Flakonger
Flakonger
Flakonger
Flakonger
Flakonger
Flakonger

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLAKONGER, 4 st, 18/1900-tal, varav en stämplad Harry Emanuel, sannolikt England, delvis förgyllda, längd ca 8.9-14 cm

SMärre slitage

768514

2020-05-05