Jordglob georama shippers globe
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
JORDGLOB, "Georama, 19" Shippers Globe", George Philip & Son Ltd, ca 1950-tal, fiberglas, invävdigt med belysning, diamater ca 50, höjd ca 55 cm
Ingår i temaauktionen Nautica
Ej funktionstestad SAv garanterar ej funktionen, smärre slitage
768525
2020-05-05