Jordglob georama shippers globe

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 500 SEK

JORDGLOB, "Georama, 19" Shippers Globe", George Philip & Son Ltd, ca 1950-tal, fiberglas, invävdigt med belysning, diamater ca 50, höjd ca 55 cm

Ingår i temaauktionen Nautica

Ej funktionstestad SAv garanterar ej funktionen, smärre slitage

768525

2020-05-05