Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
BENGT RUDA, "Nizza", stolar, 3 st, för IKEA, Älmhult, 1950/60-tal, stomme i teak, A-formad rygg, sits i svart konstläder, sitshöjd ca 4 3 cm
Bruksslitage,
768533
2020-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här