Bengt Ruda Nizza stolar
Valmis
2020-05-05
768533
| Korkein tarjous | 5 000 SEK |
| Arviointi | 3 500 SEK |
BENGT RUDA, "Nizza", stolar, 3 st, för IKEA, Älmhult, 1950/60-tal, stomme i teak, A-formad rygg, sits i svart konstläder, sitshöjd ca 4 3 cm
Bruksslitage,