Bengt Ruda Nizza stolar

Bengt Ruda Nizza stolar
Bengt Ruda Nizza stolar
Bengt Ruda Nizza stolar
Bengt Ruda Nizza stolar
Bengt Ruda Nizza stolar
Bengt Ruda Nizza stolar
Bengt Ruda Nizza stolar
Bengt Ruda Nizza stolar
Bengt Ruda Nizza stolar
Bengt Ruda Nizza stolar

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BENGT RUDA, "Nizza", stolar, 3 st, för IKEA, Älmhult, 1950/60-tal, stomme i teak, A-formad rygg, sits i svart konstläder, sitshöjd ca 4 3 cm

Bruksslitage,

768533

2020-05-05