Ripsmattor 1900-talets första hälft

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

800 SEK

RIPSMATTOR, 6 st, 1900-talets första hälft, olika färger och mönster, 310x66, 260x56, 360x56, 220x56, 225x56, 114x56 cm.

Bruksslitage och några fläckar.

768548

2020-05-23