Väggljusstakar i smide, 1 par
Vollendet
2020-05-05
768552
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
VÄGGLJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets slut, smide, höjd ca 27 cm
Bruksslitage