141 - Toalettskåp / stol England

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOALETTSKÅP / -STOL, mahogny, 1800-tal, England, höjd 73, 62 x 51 cm

Bruksslitage, torrsprickor, potta saknas

768562

2020-08-21