1312 - Dosor 2 st emalj 1700-tal

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DOSOR, 2 st., emalj, 1700-tal, rektangulära, polykrom figurframställning, förgyllda fattningar, längd ca 8,5 cm

sprickor lagningar slitage

768570

2020-08-23