Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DOSOR, 2 st., emalj, 1700-tal, rektangulära, polykrom figurframställning, förgyllda fattningar, längd ca 8,5 cm
sprickor lagningar slitage
768570
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här