Brevpress Ryssland

Brevpress Ryssland
Brevpress Ryssland
Brevpress Ryssland
Brevpress Ryssland
Brevpress Ryssland
Brevpress Ryssland
Brevpress Ryssland
Brevpress Ryssland

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BREVPRESS, Ryssland 1800-tal, marmor och förgylld brons, föreställande ungdomlig lättja i form av vallpojke som latar sig samt näverlur, höjd 6, längd 15 cm

Sockeln med obetydliga nagg

768584

2020-05-10