Resebestick 1700-talets mitt
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GÄSTABUDSKNIV OCH GÄSTABUDSGAFFEL, förgylld brons och stål, rokoko, 1700-talets mitt, skaften förgyllda och med dekor av rocailler, längd 17,5-19 cm
Bruksslitage, knivbladet möjligen ej omarbetat
768591
2020-05-10