Boris Zats

Boris Zats
Boris Zats

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORIS ZATS (född 1968): Stockholmsvy, signerad och daterad 2012, akvarell på papper, 64x49 cm

768599

2020-05-05