1315 - Dosor 2 st emalj 1700-tal

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSOR, 2 st., emalj, 1700-tal, rektangulära, vit reliefdekor och polykrom dekor av blommor, fattningar av mässing, längd 7 respektive 8 cm

sprickor slitage skador

768611

2020-08-23