1316 - dosor 2 st emalj 1700-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOSOR, 2 st., emalj, 1700-tal, rektangulära, reliefdekor, polykrom dekor av figurer respektive blommor, fattningar av mässing, längd 8 respektive 8,5 cm
sprickor lagningar skador slitage
768626
2020-08-23