Clubfåtöljer art deco
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CLUBFÅTÖLJER, 1920/30-tal, art deco, klädd i flerfärgat skinn, ryggdel med djuphäftad dekor, löstagbar sittplymå, resorbåtten, sitthöjd ca 40 cm
Ena fåtöljen med hål vid skinn, patina slitage
768629
2020-05-09