Clubfåtöljer art deco

Clubfåtöljer art deco
Clubfåtöljer art deco
Clubfåtöljer art deco
Clubfåtöljer art deco
Clubfåtöljer art deco
Clubfåtöljer art deco
Clubfåtöljer art deco
Clubfåtöljer art deco
Clubfåtöljer art deco
Clubfåtöljer art deco

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CLUBFÅTÖLJER, 1920/30-tal, art deco, klädd i flerfärgat skinn, ryggdel med djuphäftad dekor, löstagbar sittplymå, resorbåtten, sitthöjd ca 40 cm

Ena fåtöljen med hål vid skinn, patina slitage

768629

2020-05-09