Louis Jean Desprez efter
Valmis
2020-05-19
768639
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
LOUIS JEAN DESPREZ, efter, etsning, 1800-tal, "Dedié a son altesse royale Monsigneur le Duc de Sudermanie", bildmått ca 48x72 cm
Fläckar, veck, gulnad