Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LOUIS JEAN DESPREZ, efter, etsning, 1800-tal, "Dedié a son altesse royale Monsigneur le Duc de Sudermanie", bildmått ca 48x72 cm
Fläckar, veck, gulnad
768639
2020-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här