Louis Jean Desprez efter

Louis Jean Desprez efter
Louis Jean Desprez efter

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LOUIS JEAN DESPREZ, efter, etsning, 1800-tal, "Dedié a son altesse royale Monsigneur le Duc de Sudermanie", bildmått ca 48x72 cm

Fläckar, veck, gulnad

768639

2020-05-19