Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOSOR, 2 st., emalj, 1700-tal, rektangulära, figurframställningar i svart och färg, förgyllda fattningar, längd 6,5 respektive 8,5 cm
sprickor slitage lagningar
768641
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här