1317 - Dosor 2 st emalj 1700-tal

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSOR, 2 st., emalj, 1700-tal, rektangulära, figurframställningar i svart och färg, förgyllda fattningar, längd 6,5 respektive 8,5 cm

sprickor slitage lagningar

768641

2020-08-23