Barnmöbel

Barnmöbel
Barnmöbel
Barnmöbel
Barnmöbel
Barnmöbel
Barnmöbel
Barnmöbel
Barnmöbel

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

800 SEK

BARNMÖBEL, 1900-talets mitt, soffa med förvaring under,bambu, sitthöjd ca 30. längd 68 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

768656

2020-05-06