William Gislander oljemålning

William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILLIAM GISLANDER (1890-1937): Sträckande svanar, signerad och daterad William Gislander 1931, olja på duk, 82x102 cm

768693

2020-05-05