Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TAKLAMPA, 1930/40-tal, opakt glas med dekor av frostade prickar, bukig form, total höjd ca 125, diam ca 44 cm.
Slitage, nagg i fästring.
768720
2020-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här