Taklampa 1930/40-tal

Taklampa 1930/40-tal
Taklampa 1930/40-tal
Taklampa 1930/40-tal
Taklampa 1930/40-tal
Taklampa 1930/40-tal
Taklampa 1930/40-tal
Taklampa 1930/40-tal
Taklampa 1930/40-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TAKLAMPA, 1930/40-tal, opakt glas med dekor av frostade prickar, bukig form, total höjd ca 125, diam ca 44 cm.

Slitage, nagg i fästring.

768720

2020-05-05