Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, bordslampa, "Kulan", Luxus, 1960/70-tal, stor modell, spräckligt glas, höjd inkl. fattning 40 cm
Ej funktionstestad, avslutande metallbricka med slitage
768752
2020-05-10