Luxus bordslampa

Luxus bordslampa
Luxus bordslampa
Luxus bordslampa
Luxus bordslampa
Luxus bordslampa
Luxus bordslampa
Luxus bordslampa
Luxus bordslampa

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, bordslampa, "Kulan", Luxus, 1960/70-tal, stor modell, spräckligt glas, höjd inkl. fattning 40 cm

Ej funktionstestad, avslutande metallbricka med slitage

768752

2020-05-10