Sängstomme i mässing

Sängstomme i mässing
Sängstomme i mässing
Sängstomme i mässing
Sängstomme i mässing
Sängstomme i mässing
Sängstomme i mässing

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGSTOMME, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, huvudgavelns höjd ca 105, 204x170 cm

Bruksslitage, nedmonterad

768758

2020-05-06