Gustav Rudberg färglitografi

Gustav Rudberg färglitografi
Gustav Rudberg färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Kustvy, signerad Gustav Rudberg, HC, färglitografi, bildmått 63x46 cm

768772

2020-05-07