1322 - Dosor 2 st emalj 1700-tal

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSOR, 2 st., emalj, 1700-tal, rektangulära, polykrom figurframställning, fattningar av mässing, längd 9,5 cm

slitage skador sprickor

768780

2020-08-23