Klubbat för:
2 000 SEK
2 000 SEK
DOSOR, 2 st., emalj, 1700-tal, rektangulära, polykrom figurframställning, fattningar av mässing, längd 9,5 cm
slitage skador sprickor
768780
2020-08-23