144 - Byrå nyrenässans

144 - Byrå nyrenässans
144 - Byrå nyrenässans

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BYRÅ, nyrenässans, 6 lådor, fanerad i mahogny, beslag i patinerad mässing, höjd 135, 81 x 52 cm
Tillverkad i Landskrona

Bruksslitage

768786

2020-08-21