Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BYRÅ, nyrenässans, 6 lådor, fanerad i mahogny, beslag i patinerad mässing, höjd 135, 81 x 52 cm
Tillverkad i Landskrona
Bruksslitage
768786
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här