1323 - Dosor 2 st emalj 1700-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSOR, 2 st., emalj, 1700-tal, rektangulära, blomdekor i färg och figurframställning i rött, fattningar i mässing, längd 6,8 cm

sprickor lagning slitage

768789

2020-08-23