Toalettbord nyrokoko 1800-tal

Toalettbord nyrokoko 1800-tal
Toalettbord nyrokoko 1800-tal
Toalettbord nyrokoko 1800-tal
Toalettbord nyrokoko 1800-tal
Toalettbord nyrokoko 1800-tal
Toalettbord nyrokoko 1800-tal
Toalettbord nyrokoko 1800-tal
Toalettbord nyrokoko 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

TOALETTBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, fanéring i valnöt, ramen till spegeln i betsat, skuren lövträ, 7 lådor, svängda ben med hjultrissor, höjd ca 149, 100x50 cm

Bruksspår förekommer

768792

2020-05-08