1324 - Dosor 3 st emalj 17/1800-tal
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DOSOR, 3 st., emalj, 17/1800-tal, en oval och två runda, polykroma figurframställningar, en rund av förgylld metall med emaljlock, fattningar av förgylld mässing, längd 9 cm respektive diameter 6 cm
sprickor slitage skador
768796
2020-08-23