Vägglampa 2 dlr mässing

Vägglampa 2 dlr mässing
Vägglampa 2 dlr mässing
Vägglampa 2 dlr mässing
Vägglampa 2 dlr mässing
Vägglampa 2 dlr mässing
Vägglampa 2 dlr mässing

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPA, (2 dlr) 1930/40-tal, mässing, reglerbar skärm, höjd ca 57, djup ca 70, skärmens diameter ca 25, andra delens mått ca 60x40 cm

Smärre slitage, delarna som säljes tillhör inte varandra, ej funktionstestad, SAV Garanterar ej funktionen

768813

2020-05-09