1326 - Dosor 3 st emalj 1800-tal

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSOR, 3 st., emalj, 1800-tal, ovala, polykrom dekor, fattningar av mässing, längd 6,5, 7,5 respektive 8 cm

en med omfattande lagningar sprickor slitage

768814

2020-08-23