Ture Sjölander färgserigrafi

Ture Sjölander färgserigrafi
Ture Sjölander färgserigrafi

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TURE SJÖLANDER (född 1937): ABBA, signerad, numrerad samt daterad Ture Sjölander, 25/250, -75, färgserigrafi, bladmått ca 66x48 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram

768821

Päivämäärä:

2020-05-09