Ture Sjölander färgserigrafi
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TURE SJÖLANDER (född 1937): ABBA, signerad, numrerad samt daterad Ture Sjölander, 25/250, -75, färgserigrafi, bladmått ca 66x48 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
768821
Päivämäärä:
2020-05-09