Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOSOR, 4 st., emalj, 17/1800-tal, rektangulära, polykrom figurframställning och blommor, fattningar av mässing, längd 4-6 cm
omfattande skador och lagningar
768822
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här