1327 - Dosor 4 st emalj 17/1800-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSOR, 4 st., emalj, 17/1800-tal, rektangulära, polykrom figurframställning och blommor, fattningar av mässing, längd 4-6 cm

omfattande skador och lagningar

768822

2020-08-23