Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets början, förgylld brons, socklar i vit marmor, höjd ca inklusive medföljande skärm ca 64 cm

768823

2020-05-05