Arne Wiberg gouache

Arne Wiberg gouache
Arne Wiberg gouache
Arne Wiberg gouache
Arne Wiberg gouache
Arne Wiberg gouache
Arne Wiberg gouache

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARNE WIBERG (född 1911): Motiv med bärande kvinnor mellan palmer, signerad samt tergo daterad 1953, gouache på pannå

45x36cm

768824

2020-05-09