Taklampa

Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, sannolikt Finland, 1900-talets mitt, lackerad metall, kupa i glas med relief, höjd 59, största diameter 34 cm

Nikotinbeläggning, slitage, funktionen garanteras ej

768826

2020-05-09