1328 - Dosor 8 st emalj 17/1800-tal

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSOR, 8 st., emalj, 17/1800-tal, rektangulär, runda och ovala, polykroma figurframställningar

omfattande skador
en med senare botten

768835

2020-08-23