Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
FURNINOVA, soffa modell "Tireno", 2000-tal, etikettmärkt furninova, klädd i svart skinn, längd ca 200, djup ca 100, rygghöjd ca 68 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitagae, ställvis mera slitage
768841
2020-05-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner