Furninova soffa svart skinn

Furninova soffa svart skinn
Furninova soffa svart skinn
Furninova soffa svart skinn
Furninova soffa svart skinn
Furninova soffa svart skinn
Furninova soffa svart skinn
Furninova soffa svart skinn
Furninova soffa svart skinn
Furninova soffa svart skinn
Furninova soffa svart skinn

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

FURNINOVA, soffa modell "Tireno", 2000-tal, etikettmärkt furninova, klädd i svart skinn, längd ca 200, djup ca 100, rygghöjd ca 68 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitagae, ställvis mera slitage

768841

2020-05-09