145 - Salongsgrupp 8 delar

145 - Salongsgrupp 8 delar
145 - Salongsgrupp 8 delar
145 - Salongsgrupp 8 delar
145 - Salongsgrupp 8 delar

Såld för:

400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 8 delar, bestående av soffa, 2 karmstolar, 4 stolar och bord, mahogny/mahognyfaner, sitsar med spiralresårer, klädsel i schagg / brokad, omkring 1900

Bruksslitage

768842

2020-08-21